انتخاب پمپ وکیوم

انتخاب پمپ وکیوم خلاء صنعتی
انواع پمپ های خلاء صنعتی

بیایید به رایج ترین پمپ های صنعتی بپردازیم . آنها ویژگی های متفاوتی دارند که آنها را برای کاربردهای خاص مناسب می کند.
همه آنها طبق اصل جابجایی مثبت کار می کنند. در مورد چگونگی مکش سرنگ خون فکر کنید. با افزایش حجم حفره (کشیدن پیونگر) ، بخشی از خلاء ایجاد می شود.

پره چرخشی

انتخاب پمپ وکیوم خلاء وان روتاری برای کاربردهای کاغذی و چاپی ایده آل است
براساس این اصل ساده که نیروی گریز از مرکز بر روی تیغه های متحرک شعاعی عمل می کند تا روتورها را به صورت غیر مستقیم نصب کنند ، این فناوری آزمایش شده و آزمایش شده تحت تأثیر یک سری نوآوری های طراحی برای بهبود عملکرد و کاهش کل عملکرد قرار دارد. هزینه تقاضا برای برق در همان جریان ظرفیت در حال حاضر حدود ۱۵ درصد در مقایسه با نسل های قبلی کاهش یافته است. به طور کلی ، آخرین واحدها فشرده تر هستند و سطح لرزش ۳ تا ۵ دسیبل (A) بالاتر از مدل های قبلی خود است. آنها همچنین می توانند در دماهای پایین تر کار کنند تا از قوام روغن محافظت کنند ، عمر آن بیشتر شود و فواصل آن حفظ شود.
قابلیت اطمینان این ماشین های همه جا به دلیل پایه و اساس آنها ، ساختار جامد و روغن خوب در کلیه فشارهای عملیاتی است. در جدیدترین طراحی ، پمپ شامل کانال تزریق داخلی است. این باعث کاهش تعداد واشر و تعداد لوله های خارجی مورد نیاز می شود. در بعضی موارد تعداد قطعات تا ۲۰٪ کاهش یافته است و بیشتر خطر نشت و خرابی بعدی را کاهش می دهد.
فشار نهایی پمپ وکیوم روتاری دوار ۰/۰ تا ۵/۰ mbar است که برای کاربردهایی که نیاز به نیازهای بالاتری از قبیل بسته بندی ، نجاری ، پلاستیک ، چاپ کاغذ و دست زدن به مواد دارند مناسب است.

حلقه مایع

اگر به خلاء زیادی احتیاج دارید ، پس به پمپ خلاء حلقه مایع نیاز دارید.
خلاء حلقه مایع بهترین فناوری برای تحمل بار زیاد بخار و پمپاژ گازهای خیس یا خشک محسوب می شود. به خصوص در فرآیندهای چگالشی تقطیر ، خشک کردن و تبخیر کننده تبخیر ، خلاء حلقه مایع از تحمل مایع تحمل بالایی دارد. بهره وری از پمپ تک مرحله ای بیش از ۲۰۰ mbar بسیار مناسب است. برای مصارف عمومی فرآیند مانند تصفیه و کم آبی ، افت پمپ یا تخلیه مناسب است. پمپ رینگ مایع
مجهز به پروانه ای ثابت است که مرکز آن در پوسته استوانه ای قرار دارد. وقتی پروانه می چرخد ​​، مایع (معمولاً آب) با نیروی گریز از مرکز پرتاب می شود و حلقه مایع را در اطراف پوسته تشکیل می دهد. این قسمت بالای پروانه را محصور می کند و یک محفظه هوای محصور جداگانه بین هر تیغه ایجاد می کند. به طور کلی ، ظرفیت از ۱۷۰ تا ۳۷۵۰۰ m_ / H متغیر است.
عرضه شیر توپ

شیر توپ پنوماتیک  نوعی تجهیزات دریچه ای است که توسط دریچه توپ مونتاژ می شود و توسط محرک پنوماتیکی که توسط صنعت ساخته و تولید می شود هدایت می شود. ساختار دریچه های پنوماتیک که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد را می توان به نوع سوئیچینگ و نوع تنظیم کننده تقسیم کرد. دریچه های توپ پنوماتیک با توجه به نیاز استفاده به لوازم جانبی مختلفی مجهز شده و دریچه ها در سناریوهای مختلف کاربردی سفارشی سازی می شوند.

اصل کار شیرآلات پنوماتیک

دریچه توپ با تهویه زیاد نوعی دریچه است که توسط محرک پنوماتیک هدایت می شود. این تنها در صورتی که منبع هوا سوپاپ توپ را به سمت انجام کار چرخشی ۰-۹۰ درجه سوق دهد می تواند شیر را باز و بسته کند.

اتصال سریع فلنج بعد رئوس مطالب

اتصالات ، شیر الکتریکی ، شیرآلات پنوماتیک ، شیرهای صنعتی ، تجهیزات صنعتی:

انتخاب پمپ وکیوم آیا شیر الکتریکی باید در لوله برگشت نصب شود؟ برای تنظیم سطح کولر سطح ، اگر دمای اتاق خیلی سرد است ، می توانید از باز شدن شیر تنظیم کننده در سکوی مانیتور یا جاهای دیگر کاسته ، به طوری که سرعت جریان آب کندتر شود ، انتقال حرارت کند می شود ، اما سیم پیچ انتقال حرارت یکنواخت است ، بنابراین اطمینان حاصل شود که دمای اتاق خیلی سرد نباشد ، و همچنین تغییر ناگهانی شیر توپ پنوماتیک بیش از حد گرم ، اگر در لوله ورودی نصب شود ، عمل سوپاپ بعداً انجام می شود ، زیرا فشار بالاتر از آب پشتی فشار خط لوله ، انتخاب پمپ وکیوم در عین حال آسان به علت انتقال حرارت ناهموار سیم پیچ ، به احتمال زیاد باعث می شود دریچه های برقی قبل از زمان رسیدن به عمر سرویس برسند ، از مزایای دریچه های برقی نصب شده در لوله برگشت به شرح زیر است:
۱- فشار خط لوله آب پشتی نسبت به خط لوله آبرسانی کمتر است که این امر در محافظت از شیر دو طرفه برقی و طولانی شدن طول عمر آن مؤثر است.
۲- نصب در لوله انتقال آب به صورت حتمی باعث می شود که سیم پیچ در حالت مایع کامل قرار داشته باشد و از انتقال گرماى سیم پیچ منجر شود.
۳٫ خطوط لوله انتقال آب معمولاً مجهز به فیلترها هستند . از نظر ساخت و ساز مناسب ، شیر برقی باید روی لوله برگشت نصب شود.
شرکت آموزشی انتخاب پمپ وکیوم ویبولیتین همچنان به ایجاد رقابت اصلی شرکت خواهد پرداخت و از صمیم قلب محصولات و خدمات با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می دهد. از همه اقشار زندگی برای بازدید ، راهنمایی و مذاکره تجاری پمپ وکیوم خوش آمدید.
http://bookmark-dofollow.com/story7103360/پمپ-وکیوم
http://socialmediainuk.com/story5670533/پمپ-وکیوم
http://opensocialfactory.com/story4793066/پمپ-وکیوم
http://ztndz.com/story7450534/پمپ-وکیوم
http://gorillasocialwork.com/story5932102/پمپ-وکیوم
http://socialrus.com/story5293981/پمپ-وکیوم
http://socialmediastore.net/story5773476/پمپ-وکیوم
http://socialnetworkadsinfo.com/story5824466/پمپ-وکیوم
http://bookmarkport.com/story5795699/پمپ-وکیوم
http://bookmarkbirth.com/story5637568/پمپ-وکیوم
http://bookmarkloves.com/story5845143/پمپ-وکیوم
http://getsocialpr.com/story5870927/پمپ-وکیوم
http://bookmarkstumble.com/story1267003/پمپ-وکیوم
http://bookmarkstime.com/story6834350/پمپ-وکیوم
http://gatherbookmarks.com/story6933766/پمپ-وکیوم
http://bookmarkrange.com/story7692861/پمپ-وکیوم
http://bookmarkextent.com/story7816420/پمپ-وکیوم
http://bookmarkspring.com/story1310883/پمپ-وکیوم
http://bookmarkswing.com/story7811246/پمپ-وکیوم
http://bookmarksknot.com/story7838076/پمپ-وکیوم
http://bookmarkja.com/story7822270/پمپ-وکیوم
http://altbookmark.com/story7831202/پمپ-وکیوم
http://letusbookmark.com/story7674146/پمپ-وکیوم
http://trackbookmark.com/story7629541/پمپ-وکیوم
http://hindibookmark.com/story7704262/پمپ-وکیوم
http://bookmarkshq.com/story7683161/پمپ-وکیوم
http://nybookmark.com/story6952909/پمپ-وکیوم
http://bookmarketmaven.com/story6935461/پمپ-وکیوم

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *